logo

Mořský koník

15. ročník ozdravného pobytu pro děti

 

UPOZORNĚNÍ: 

Omlouváme se všem návštěvníkům stránek Mořský koník, kteří se opakovaně nemohou dostat do sekce „deníček“. V současné době bohužel dochází ke kolísavé dostupnosti stránek, které je způsobeno přetížením serverů. Na řešení tohoto technického problému pracujeme. V současné chvíli jsou již přijata dočasná opatření (než bude zprovozněno dodatečné hardwarové vybavení) a stránky jsou v méně vytížených intervalech dostupné.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme všem hezké prožití letních prázdnin,

 

Tým VZP

 

Přihlášky se v současné době přijímají již pouze na pozice náhradníků. Přihláška


MOŘSKÝ KONÍK 2008
 

Pod tradičním názvem MOŘSKÝ KONÍK pořádá Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky léčebně-ozdravné pobyty u Egejského a Jaderského moře pro některé skupiny chronicky nemocných dětí. V roce 2008 se bude konat již patnáctý ročník těchto pobytů.

 

...více

ČERNÁ HORA

Hotel PLAVI HORIZONT

HOTEL PLAVI HORIZONT

se nachází v malebné zátoce Trašte s písčitou bezprašnou pláží na pobřeží Jaderského moře nedaleko od černohorského městečka Tivat. Přímořské klima hotelového komplexu Plavi Horizont je chráněno masivem pohoří Lovčen.

Adresa: Hotel Plavi Horizont
85 323 Radoviči
MONTENEGRO - CRNA GORA

Fax: 00381-82-680065

ŘECKO

Hotel PLATAMON BEACH

HOTEL MARE BLUE

se nachází na pobřeží Egejského moře na poloostrově Chalkidiki poblíž městečka Gerakini, ležícího mezi poloostrovy Kasandra a Sithonia.

  

  

 

Adresa: Hotel Mare Blue
Posidonos S.A.

631 00 Gerakini, Halkidki, Greece

 

Fax: 00302-37-1052633